Příprava: Jestřábí Lhota - Polaban B 3:1 (1:0)

03.08.2008 12:23

Na slušném pažitu celku hrající kolínský okresní přebor jsme vyhořeli. Proti tradičnímu soupeři v přípravách nám nepomohlo ani to, že z naší strany se do hry zapojilo celkem 15 hráčů. V prvním poločase domácí nejdříve neproměnili pokutový kop, ale přesto se ujali vedení, když náš špatně zahraný ofsajd-systém pokořili. Za celý první poločas jsme se do vážnější šance nedostali.

Do druhé půlky dostali příležitost hráči, které ještě před osmi lety trénoval nynější trenér Lhoty František Machurka. A právě díky spolupráci nově příchozích se po třech minutách trefil P. Kukla, když zkušeně přehodil vyběhnuvšího gólmana domácích. Kdo čekal, že se nám začně dařit, byl na omylu. Po dalších třech minutách domácí bleskově rozehráli rohový kop a díky nepozornosti naší obrany jsme znovu prohrávali. Po celý zbytek utkání byla naše snaha marná, akce často končily bez jakéhokoliv efektu. Bojovní domácí přidali čtvrt hodiny před koncem třetí branku, když se jejich hráč dostal za naší obranu a s přehledem potřetí překonal bezmocného J. Havelku. Ve zbytku utkání si domácí vytvořili další tutovku, ale naše obrana s vypětím všech sil odolala.

Sestava: Havelka–Hájek,J.Grešula,Szabó,Košvanec–Martínka,Jeřábek,Sporiš,Kalina–Fiala,Martínek, střídali Kukla,R.Růžička,L.Růžička a Poklop.

Jak to viděl Nymburský deník?