17. kolo OP: K.Lhota - Polaban B 0:0

19.04.2008 19:41

Na podmáčeném trávníku jsme neuspěli, na hřišti v Kostelní Lhotě jsme ztratili první jarní body. A to i přesto, že více než poločas jsme hráli v přesile o jednoho muže.

V utkání, v němž jsme měli mírně navrch, se vše důležité odehrálo před šestnáctkama obou týmů. Velkou šanci, jedinou v zápase, zahodil z kraje utkání J. Martínek, když v těžké pozici z malého vápna přestřelil. Domácí, kteří často protestovali proti výrokům rozhodčího, jsme k ničemu nepustili. Před koncem poločasu navíc přišli o útočníka, který byl po druhé žluté kartě vyloučen.

Očekáváný tlak z našich kopaček se však nedostavil a i když jsme byli aktivnějším týmem, tak jsme se spíše trápili. To, co nás zdobilo v předešlých zápasech, tzn. rychlé kombinace po stranách, se nám tentokrát nedařily, hodně balónů bylo taženo individuálně, což k ničemu nevedlo. Jediná šance se naskytla v podobě přímých kopů, ale ani z nich jsme neohrozili domácího gólmana. V posledních 15 minutách jsme měli drtivou převahu, ale gól už nepřišel. Domácí vycítili šanci a podnikali nebezpečné brejky, ale to bylo všechno. Zhruba 5 minut před koncem jsme měli poslední možnost na tříbodový zisk, ale proti P. Kuklovi vyšel nadvakrát vítězně strážce domácí branky.(Nepříjemná zranění si domů přivezli M. Babic a P. Kukla.)

 

Sestava: Havelka-Poklop,J.Grešula,Kukla,Košvanec-Babic,Jeřábek,Vagenknecht,Martinec-Martínek, R.Růžička, střídal L.Růžička

Jak to viděl Nymburský deník?