7.kolo: Polaban B - Červené Pečky 0:0

04.10.2008 18:17

V utkání o první místo jsme byli jasně lepším týmem, přesto jsme po šnůře 17 vítězných zápasů v řadě doma ztratili body.

Po šesti kolech mělo čelo středočeské 1. B třídy sk. C překvapivé lídry, a to postoupivší celky z okresních přeborů Kolínska a Nymburska - Červené Pečky a béčko Polabanu, v tabulce je dělil pouhý bod. A právě oba celky na sebe narazily v sedmém kole.

Za ideálních fotbalových podmínek od začátku začal v brance T. Pulda, který dostal šanci před stálicí J. Havelkou a po hříchu byl prakticky celý zápas bez práce. Prvních dvacet minut jsme soupeře válcovali, ale bez gólového efektu. Sice první šanci a na dlouhý čas jedinou měli hosté po zaváhání M. Babice v 7. minutě, kdy jejich hráč před T. Puldou nezakončil, ale v zápase, který se divákům musel rozhodně líbit, jsme byli o třídu lepší my. Minimálně tři dobré pozice v prvním dějství jsme na skórování měli, ale jejich zakončení bylo bezúspěšné. Asi v největší šanci se ocitl po individuálním útoku J. Kubálka a jeho nezištné přihrávce P. Kápička, ale branku netrefil.

Atraktivní zápas pokračoval i ve druhém poločase a navázali jsme tak na hru, kterou jsme praktikovali v první části. Další tři gólové šance zůstaly bez efektu, v největší se hned z kraje poločasu po promáchnutí hostujícího stopera objevil J. Martínek, kterému balón přistál na úrovni puntiku penalty, ale výborného hostujícího gólmana nepřekonal. Stejně dopadl i M. Vagenknecht, kterému gólman "vlítl" přímo pod nohy. V posledních dvaceti minutách nám začly docházet síly, a tak se hra začala vyrovnávat. A posledních deset minut byli lepší hosté. A tak zničeho nic mohla v 84. minutě přijít pohroma, když si za naší obranu naběhl hostující hráč, proti kterému vyběhl T. Pulda. Lob hráče z Č.Peček, který jsme všichni už viděli v síti, ale naštěstí skončil na tyči, a balón se tak odrazil do do náruče domácího gólmana.

Jak to viděl Nymburský deník?

Jak to viděl Kolínský deník?

Před zápasem v ND