7. kolo: Polaban B - Sadska 6:1 (1:0)

06.10.2010 08:28

Po třech kolech doma stále stoprocentní …

     Ve studeném nedělním odpoledni jsme přivítali v okresním derby Sadskou, se kterou v domácích zápasech problémy nemáme. Stejně tomu i tentokrát …

     Na lavičce náhradníků byl opět přetlak (do hry nakonec nezasáhl P.Spilka a dorostenec M.Grospič), jelikož jsme byli posíleni J.Havrdou a M.Havlíkem z “A“-týmu a dorostencem P.Kudrnou. Hostům jsme nedali v utkání šanci něco předvést, do šance se dostali prakticky až ke konci utkání. Naši hru výborně dirigoval J.Havrda, který byl u pěti branek. První vstřelil na konci poločasu z přímého kopu, když jeho centr z levé strany nikdo netečoval a překvapivě skončil v hostující brance.

     Ve druhé části to z naší strany byl doslova koncert, když během úvodní čtvrthodiny jsme rozhodli o osudu utkání. Nejprve se po chytře rozehrané standardní situaci gólově prosadil J.Kubálek, zanedlouho hlavou J.Valíček. Za stavu 5:0 se dočkali i hosté, nicméně uznaný gól hlavním rozhodčím byl následně zrušen na základě zdvižené praporku pomezního rozhodčího. Závěrečnou čtvrthodinu jsme odehráli v deseti lidech bez zraněného M.Havlíka (třísla). Přesto i v “oslabení“ navýšil skóre T.Novotný – 6:0. Čisté konto náš J.Havelka nakonec neudržel, když v závěrečné akci zápasu hosté snížili do prázdné branky – 6:1.

Pro "našeho" F.Martinku to byl poslední zápas v našem dresu, neboť se po dvou strávených letech vrací zpět do domovského Bráníka. 

Branky: Havrda 2, T.Novotný 2, Kubálek, Valíček

Sestava: Havelka–J. Grešula,Hospodka,Martinka,Kubálek–Havlík,Jeřábek,Havrda,Valíček-Kukla, T.Novotný, střídali Poklop, Březina a Kudrna

Jak to viděl Nymburský deník?

Celé krajské kolo